Programmi eesmärk ja tulemus

Mis sisaldub täpsemalt aastases programmis?

Teemavalikud:

Füüsiline tervis

Füüsiline heaolu, võimekus ja fitness

Tööalane rahulolu

Karjäär

Partnerlussuhted

Tööalased suhted

Sõprussuhted

Vaba aja leidmine ja lõõgastus

Eluülesanne

Isiksuse areng

Vaimsus

Turvatunne

Perekond

Finantsid

Miks just mind valida oma personaalseks coachiks?

Minu enda isiklik areng ja sellega aktiivselt tegelemine on olnud aktuaalne juba üle 15 aasta. Ennekõike nägin varasemalt, et minu elustiil, vastutusalad ja nendega hakkamasaamine olid kasvanud üle pea.

Minu enda nägemus elust oli paljuski seotud varasemate perekonnamustrite ja uskumussüsteemidega, kus enese heaolu oli enamjaolt vähetähtis või koguni puudulik. Usun, et endale tunnistamine, et päris üksi ikka ei näri läbi oma igapäevastes mõtterägastikes ja et ma vajasin abi kelleltki, andis mulle julguse süveneda oma vajadusse viia läbi korralikud muutused.

Mul oli au ja rõõm leida enda kõrvale selleks nõustajad/mentorid, kelle küsimusi kuulates ning julgustavat suunamist järgides hakkasin täiesti algusest peale ümberehitama oma fundamentaalseid vaateid elule, iseendale ja võimalikule tulevikustsenaariumile.

Mõni aasta tagasi tegin oma elus korraliku kannapöörde ning sõnastasin endale väga selge ja konkreetse taotluse ja plaani, mida oma ellu soovin ja millest on aeg loobuda. Järjepidevalt oma eesmärke üle korrata, täiendada ja sellel teekonnal ennast tundma õppida on mind toonud tänaseks iseseisva terapeudi/nõustaja rolli, kus saan jagada lisaks ausale peegeldusele inimese alateadvuses toimuvast ka omaenda kogemusi, jagades praktilisi soovitusi, mida millal võiks ka igapäevaselt rakendada


Mis mind eristab teistest sarnastest nõustajatest, on unikaalne meetod, mille õppimisele ja kasutamisele olen spetsialiseerunud juba aastast 2014. Rakendan oma metoodikas ennekõike võimalust analüüsida inimest lisaks psüühilisele, mentaalsele ja emotsionaalsele poolele ka sügavamat alateadvuse tasandit. Selle seos kogu ülejäänud inimese tervikkontseptsiooniga annab ladusama lahenduskäigu ja tulemuse palju efektiivsemalt ning kiiremalt.


Kasutan igapäevaselt teadlaste poolt väljatöötatud tehnoloogiat, mis baseerub paljuski kvantfüüsika põhimõttel. Minu teadmiste- ja kogemustepagas on valdavalt pärit Saksamaalt, kus minu mentorid ja õpetajad on juhendanud looma seoseid mateeria ja teadvuse vahel. Lisaks olen ennast täiendanud anatoomia ja füsioloogia alal, et näha seoseid ka füüsilise keha ja psühhosomaatika vahel. Käesoleval hetkel olen omandamas haridust ka Täiendmeditsiini erialal, Quantum Universitys, mis annab teadmised inimkäsitluses veelgi laiemas spektris.


Kasu, mida iga klient minu juurest saab, on ennekõike selge pilt tema hetkeolukorrast, lisaks tööriistad ja soovitused, kuidas ja millega edasi tegeleda, et luua vajalikku muutust. Samuti on oluline kasu näha ja kogeda seoseid erinevate teemavaldkondade vahel, võttes arvesse iseäranis alateadvuses toimuvaid protsesse ja sellest lähtuvat potentsiaali. Coaching programmi raames on igal kliendil võimalik paluda ka kohtumiste vahelisel ajal online-monitooringut ja tuge, sest minu roll on olla nö tugiisik.


Klientide rahulolu mulle oluline. Võttes arvesse aastatepikkust kogemust ja tagasisidet, annan ma programmis osalenule 100% raha-tagasi garantii. Juhul kui klient on eelnevalt läbiräägitud ja kokkulepitud tulemuse osas rahulolematu, annan võimaluse proovida nö tasuta 2-kuulist jätkuprotsessi. Kui ka see ei anna eelnevalt kokkulepitud tulemust, maksan kogu raha tagasi.

Mis maksab?

Kogu programmi hind on 1500 € (igakuised maksed á 125 €)  
Kui soovid aga maksta kõik ühes osas, on hind 1350 €.
Online teel on kogu pakett 1280 € (korraga makstes).
 

Teine võimalus on intensiivne 3-kuuline coaching hinnaga 390 €.
(Sisaldab 4 x 1,5 tunnist kohtumist)

Kui sul tekkis lisaküsimusi või mõtteid, või kui soovid alustada, võta minuga ühendust! NB! Sul on võimalik tulla coachingu-seansile ka ühekordselt, siis on selle hind 170 €.
Rohkem saad minu tegemiste kohta lugeda minu blogist, FB lehelt ja vaadata ka videosid Youtube’i kanalilt.

VÕTA ÜHENDUST

Kliendi tagasiside peale 5. kuud

“Timewaver’is teraapias käimine on minu jaoks justkui objektiivse mentori jutul
käimine kuna tehnoloogia saab minu infoväljast otsest tagasisidet (ilma inimfaktori subjektiivsuseta).

Võtsime Liisiga eesmärgi aasta jagu igal kuul minu „skännimise“. Mulle sobib väga, et saan hinnata oma elu erinevaid aspekte ja ise välja valida teema, millega tööd teha tahan. Enamasti on abiks väga huvitavatele küsimustele vastamine ja alati on avanud need just selle sahtli minu alateadvusest, et saan reaalsed vastused, mida ja kuidas edasi toimetada.

Põnev on see, et ma ei ole tegevusplaani tähtaegadesse klammerdunud olnud, vaid teen ära jooksvalt pea kõik plaanitu. Mingi osa tegevustest on ikka jäänud ootelisti kui juba jälle kuu möödas, samas kõik tegevused toimuvad kuidagi iseenesest ilma minu liigse pingutuseta (lihtsalt tähtajad on veidi pikenenud).

Alateadvust saab muuta kolmel viisil: kordamine (kuu jooksul saad enda taotlusele vastavat sagedust), taipamised (tulenevad küsimustest) ja taotlused (sõnastame seansi jooksul). Töötab – 5+!!!

Olen oma olemuselt empaat ja kui tegime tööd nt minu turvatundega, avastasin, et minu tavaline toimimise viis oli minna inimes(t)e emotsionaalsele lainele ja vaadata ning hinnata ennast siis nende emotsionaalsete armide valguses. Otsustasin, et isegi kui ma tean ette millised minu mõtted või käitumised kaaskondlastes midagi üles toovad – ei väldi ma ennast enam. Jään enese „emotsionaalsesse ruumi“ ja võtan endaga toimuvat kui lakmuspaberit iseenda arengust ja vabastatud pingetest.

See päädis nüüd sellega, et ma sain räägitud ühe loo, mida olen 20 aastat teha soovinud. Ma nimelt ei olnud varem valmis rääkima asjadest, mis purustasid kord minu hinge. Vaatamata sellele, et samm sammult vabastasin oma emotsioone seoses konkreetse inimesega ja antud situatsioonidega, me sel korral hoopis arutlesime, vaidlesime, kuulasime teineteise seisukohti, kuni kaaslane tegi ettepaneku ära leppida… Leppisime!!! (Thank God ja infovälja- ja sagedusteraapia!) Ma ei läinud üldse endast välja, olin rahulik ja selge peaga ning sain kõik ära öeldud.

Ka kõigis teistes valdkondades on mu elus selle viie kuu jooksul toimunud reaalseid
muudatusi.“
Rita 50 a

Kliendi tagasiside peale 1 aastat

Olen siin mõtisklenud aasta üle, mil olime suhtes 😉 Eelkõige on see aasta mulle panustanud sisekõne korrastamisena. Olen mõistnud ja vabaks andnud need suhtumised, mis minusse enam ei panusta. Tulnud on julgust lubada endal olla selline nagu olen, teha seda, mis tunne mul on ja käia sellist rada, mis minu jaoks õige tundub. Tõesti, tõesti selle aja jooksul sai lõpetatud väga olulisi teemasid kuidas ennast nägin ja ka pooleliolevaid asju teiste inimesega seoses. Selle aasta jooksul leidsin oma hääle ja olen vastu võtnud teadmise, et minu mõtted on olulised. Selleks, et neid edasi anda ei pea ma end teistest suuremaks ega ka väiksemaks ja vähemaks tegema. Nii on nagu on. Aitähh, Sulle, mu armas, Liis!

 

Sisevaatluse mentor Karin

 

1-aastase coachingu läbinud klientide tagasisided

Tere Liis!

Aasta tagasi seda teekonda alustades olin ma alles depressioonist väljumas. Mu eneseväärtustamist polnud ollagi ja elurõõm oli kadunud. Ma ei osanud unistada. Kuu kuu haaval kõik muutus, mu enesekindlus kasvas, samm läks kindlamaks ja selg sirgu. Tänasel päeval tean, et olen kõike seda head väärt mida elu mulle pakub. Ma ei jäta võimalust kasutamata, et äkki see pole minu jaoks või oh mis nüüd mina. Ma võtan iga päeva, kui kingitust ja naudin elamist. Selle aastaga on muutusi igas valdkonnas. Mu tervis on parem, viirushaigused ei kimbuta, uni on hea ja psoriaas on hästi tagasi tõmbunud. Mu suhted teiste inimestega on paranenud, ma ei ärritu enam nii kergesti. Ma usaldan ennast ja tean et teen alati enda jaoks parima otsuse. Ma luban endale unistada, nautida loodust , olla uudishimulik ja teha ja proovida midagi uut. Minu elu on saanud hoopis teise värvi. Ma olen seda väärt!

Aitähh, aitähh, aitähh, Liis!

Toredaid kliente ja imelist eesolevat suve!

Tervitades U.

*********

 

Selles huvitavalt segaseks läinud maailmas oli 1-aastane coaching programmi leidmine ja valimine täielik jackpot minu jaoks. Igakuised kohtumised aitasid mul saada teadlikuks minu infoväljas toimuvast ning panna fookus mulle olulistele asjadele. Energeetiliselt oli palju kergem jääda rahuolekusse ja selle tulemusel oli palju vähem automaatset reageerimist erinevatele elusündmustele. Endale päriselt ja ausalt otsa vaadata pole kerge, aga Liis oskas alati nii leebelt ja toetavalt luua ja hoida turvalist ruumi, et lükata käima mitmeid mulle vajalikke muutuseid…Aitäh Liis!!!

E.

*********

Läbisin Liisiga tema aastase coachingu programmi. Minu jaoks oli valik lihtne. Aasta eest olin ettevõttega sellises kohas, kus tundsin, et mul on vaja rääkida, kellegagi, kes kuulab ilma soovitusi andmata, kuid oskab küsida küsimusi, millele ma ise saan vastata. Olen kindel, et äri saab areneda vaid nii palju, kui tema looja iseendaga on tööd teinud. Teine oluline faktor oli minu jaoks naisenergia, sest ärimaailm on ikkagi oma olemuselt tugevalt mehelik. Olime Liisiga tegelikult juba mitu head aastat tuttavad olnud ning tänu sellele ei pidanud ma otsima hakkama. Kirjutasin talle ja hakkasime peale. Tema coachingu programm on üles ehitatud läbi eluratta, mis katab erinevad olulised valdkonnad ja kui muutub olukord ühes, siis mõjutab see ka teisi. Minu enda eesmärk oli selle aastaga õppida rohkem töö ja puhkuse tasakaalu looma ja kui mõnele võib see tunduda naljakas, siis ma võin rõõmuga öelda, et olen jõudnud 40h töönädalani. Lisada siia juurde mitmed progressid erinevates teemades, mis oleks ilma kohtumiseta sootuks aeglasemalt toimunud. Jään kindlasti igatsema seda aega kuus, kus sai koos maha istuda ja korraks fookusesse võtta erinevad elulised temaatikad ning samal ajal seada järgmiseks kuuks plaan paika. Kindlasti ei saa sellist kogemust mujalt kui imelise Liisi juurest, kes kohe oskab olla hetkes 100% kohal ning mõtleb kaasa iga sinu mure- või rõõmukohaga. Aitäh, et oled ja teed nii vajalikku teraapiatööd! 🙂

Mai-Liis, MaiWistik looduskosmeetika brändi eestvedaja