Põhjalik aastane enesearengu treening, mis tegeleb just sinu vajadustega

Pühendu oma igapäevategemiste kõrvalt ka iseenda arengusse ja õpi ennast nägema sügavamal tasandil kui pelgalt mentaalne ja emotsionaalne ning too oma ellu uus kvaliteet, hea tervis, vaimne tasakaal, enda tegelikele vajadustele vastav elustiil, harjumused ja seeläbi kvaliteetsem ja õnnelikum täispotentsiaalis elu.

Saa teada, millised on su probleemide algpõhjused sügaval alateadvuse tasandil
Lahenda ära põhjused, mis tekitavad stressi või viivad koguni depressiooniseisundisse
Sõnasta oma tegelik soovitud olek ja saa konkreetsed juhised, kuidas sinna läbi iseseisva töö jõuda
Uuri lähemalt

Sinu mentor ja tugiisik Liis Kuurme

Kasutan unikaalset meetodit, mille õppimisele ja kasutamisele olen spetsialiseerunud juba aastast 2014. Rakendan oma metoodikas ennekõike võimalust analüüsida inimest lisaks psüühilisele, mentaalsele ja emotsionaalsele poolele ka sügavamal alateadvuse tasandil. Selle seos kogu ülejäänud inimese tervikkontseptsiooniga annab ladusama lahenduskäigu ja tulemuse palju efektiivsemalt ning kiiremalt.

Minult saad selge pildi oma hetkeolukorrast, lisaks tööriistad ja soovitused, kuidas ja millega edasi tegeleda, et luua vajalikku muutust. Samuti on oluline kasu näha ja kogeda seoseid erinevate teemavaldkondade vahel, võttes arvesse iseäranis alateadvuses toimuvad protsessid ja sellest lähtuv potentsiaal. Coaching programmi raames on sul võimalik paluda ka kohtumiste vahelisel ajal online-monitooringut ja tuge, sest minu roll on olla sinu tugiisik.

Kasutan igapäevaselt teadlaste poolt väljatöötatud tehnoloogiat, mis baseerub paljuski kvantfüüsika põhimõttel. Minu teadmiste- ja kogemustepagas on valdavalt pärit Saksamaalt, kus minu mentorid ja õpetajad on juhendanud looma seoseid mateeria ja teadvuse vahel. Lisaks olen ennast täiendanud anatoomia ja füsioloogia alal, et näha seoseid ka füüsilise keha ja psühhosomaatika vahel. Käesoleval hetkel olen omandamas haridust ka Täiendmeditsiini erialal, Quantum Universitys, mis annab teadmised inimkäsitluses veelgi laiemas spektris.
Minu enda isiklik areng ja sellega aktiivselt tegelemine on olnud aktuaalne juba üle 15 aasta. Ennekõike nägin varasemalt, et minu elustiil, vastutusalad ja nendega hakkamasaamine olid kasvanud üle pea.

Minu enda nägemus elust oli paljuski seotud varasemate perekonnamustrite ja uskumussüsteemidega, kus enese heaolu oli enamjaolt vähetähtis või koguni puudulik. Usun, et endale tunnistamine, et päris üksi ikka ei näri läbi oma igapäevastes mõtterägastikes ja et ma vajasin abi kelleltki, andis mulle julguse süveneda oma vajadusse viia läbi korralikud muutused.

Mul oli au ja rõõm leida enda kõrvale selleks nõustajad/mentorid, kelle küsimusi kuulates ning julgustavat suunamist järgides hakkasin täiesti algusest peale ümberehitama oma fundamentaalseid vaateid elule, iseendale ja võimalikule tulevikustsenaariumile.

Mõni aasta tagasi tegin oma elus korraliku kannapöörde ning sõnastasin endale väga selge ja konkreetse taotluse ja plaani, mida oma ellu soovin ja millest on aeg loobuda. Järjepidevalt oma eesmärke üle korrata, täiendada ja sellel teekonnal ennast tundma õppida on mind toonud tänaseks iseseisva terapeudi/nõustaja rolli, kus saan jagada lisaks ausale peegeldusele inimese alateadvuses toimuvast ka omaenda kogemusi, jagades praktilisi soovitusi, mida millal võiks ka igapäevaselt rakendada

Enesearengu coaching-programmi ülesehitus

Igakuine personaalne nõustamine, 1,5-tunnine kohtumine (12 kuud á 1,5 tundi).

Vajadusel ka online monitooring kohtumiste vahelisel ajal.

Esmasel kohtumisel probleemsete käivitajate ehk triggerite algseisude kaardistamine, erinevate aspektide hindamine, lepinguga tutvumine ja kokkulepped aastaseks protsessiks.

Igal järgneval korral probleemide käivitajate taashindamine ja kokkuvõte.

Olulisemate/akuutsemate teemade analüüs, eesmärgistamine ja reaalse olukorra hindamine, võimalike lahenduskäikude valik, tagasisidestus.

Igal kohtumisel uued analüüsid vastavalt teemavalikule ja vajadusele (võib olla ka igakord erinev). Algpõhjuste leidmine alateadvuse tasandil, miks probleem on üldse ilmnenud ja tegevusplaani sõnastamine järgmiseks kuuks.

Vali enda jaoks olulised fookusteemad ja keskendu kasvõi iga kuu uuele valdkonnale:

 • Füüsiline tervis
 • Füüsiline heaolu, võimekus ja fitness
 • Tööalane rahulolu
 • Karjäär
 • Partnerlussuhted
 • Tööalased suhted
 • Sõprussuhted
 • Vaba aja leidmine ja lõõgastus
 • Eluülesanne
 • Isiksuse areng
 • Vaimsus
 • Turvatunne
 • Perekond
 • Finantsid

Programmi läbinute tagasiside

Aasta tagasi seda teekonda alustades olin ma alles depressioonist väljumas. Mu eneseväärtustamist polnud ollagi ja elurõõm oli kadunud. Ma ei osanud unistada. Kuu kuu haaval kõik muutus, mu enesekindlus kasvas, samm läks kindlamaks ja selg sirgu.

Tänasel päeval tean, et olen kõike seda head väärt, mida elu mulle pakub. Ma ei jäta võimalust kasutamata, et äkki see pole minu jaoks või oh mis nüüd mina. Ma võtan iga päeva, kui kingitust ja naudin elamist. Selle aastaga on muutusi igas valdkonnas.

Mu tervis on parem, viirushaigused ei kimbuta, uni on hea ja psoriaas on hästi tagasi tõmbunud. Mu suhted teiste inimestega on paranenud, ma ei ärritu enam nii kergesti. Ma usaldan ennast ja tean, et teen alati enda jaoks parima otsuse. Ma luban endale unistada, nautida loodust , olla uudishimulik, teha ja proovida midagi uut. Minu elu on saanud hoopis teise värvi. Ma olen seda väärt!

Aitäh, aitäh, aitäh, Liis!
Selles huvitavalt segaseks läinud maailmas oli 1-aastane coaching programmi leidmine ja valimine täielik jackpot minu jaoks. Igakuised kohtumised aitasid mul saada teadlikuks minu infoväljas toimuvast ning panna fookus mulle olulistele asjadele.

Energeetiliselt oli palju kergem jääda rahuolekusse ja selle tulemusel oli palju vähem automaatset reageerimist erinevatele elusündmustele. Endale päriselt ja ausalt otsa vaadata pole kerge, aga Liis oskas alati nii leebelt ja toetavalt luua ja hoida turvalist ruumi, et lükata käima mitmeid mulle vajalikke muutuseid…
Eelkõige on see aasta mulle panustanud sisekõne korrastamisena. Olen mõistnud ja vabaks andnud need suhtumised, mis minusse enam ei panusta. Tulnud on julgust lubada endal olla selline, nagu olen, teha seda, mis tunne mul on ja käia sellist rada, mis minu jaoks õige tundub.

Tõesti, tõesti selle aja jooksul sai lõpetatud väga olulisi teemasid, kuidas ennast nägin ja ka pooleliolevaid asju teiste inimesega seoses. Selle aasta jooksul leidsin oma hääle ja olen vastu võtnud teadmise, et minu mõtted on olulised. Selleks, et neid edasi anda, ei pea ma end teistest suuremaks ega ka väiksemaks ja vähemaks tegema. Nii on, nagu on. Aitäh, Sulle, mu armas Liis!

Karin
Aasta eest olin ettevõttega sellises kohas, kus tundsin, et mul on vaja rääkida, kellegagi, kes kuulab ilma soovitusi andmata, kuid oskab küsida küsimusi, millele ma ise saan vastata. Olen kindel, et äri saab areneda vaid nii palju, kui tema looja iseendaga on tööd teinud. Teine oluline faktor oli minu jaoks naisenergia, sest ärimaailm on ikkagi oma olemuselt tugevalt mehelik.

Liisi coachingu programm on üles ehitatud läbi eluratta, mis katab erinevad olulised valdkonnad ja kui muutub olukord ühes, siis mõjutab see ka teisi. Minu enda eesmärk oli selle aastaga õppida rohkem töö ja puhkuse tasakaalu looma ja kuigi mõnele võib see tunduda naljakas, siis ma võin rõõmuga öelda, et olen jõudnud 40h töönädalani.

Lisada siia juurde mitmed progressid erinevates teemades, mis oleks ilma kohtumiseta sootuks aeglasemalt toimunud. Jään kindlasti igatsema seda aega kuus, kus sai koos maha istuda ja korraks fookusesse võtta erinevad elulised temaatikad ning samal ajal seada järgmiseks kuuks plaan paika. Kindlasti ei saa sellist kogemust mujalt kui imelise Liisi juurest, kes kohe oskab olla hetkes 100% kohal ning mõtleb kaasa iga sinu mure- või rõõmukohaga.

Mai-Liis, MaiWistik looduskosmeetika brändi eestvedaja

Alusta oma enesearengu teekonda täna

100% raha-tagasi garantii

Sinu rahulolu on mulle oluline. Võttes arvesse aastatepikkust kogemust ja tagasisidet, annan 100% raha-tagasi garantii. Juhul, kui sa oled eelnevalt läbiräägitud ja kokku lepitud tulemuse osas rahulolematu, annan võimaluse proovida nö tasuta 2-kuulist jätkuprotsessi. Kui ka see ei anna eelnevalt kokkulepitud tulemust, maksan kogu raha tagasi.

  Võtan ühendust hiljemalt ühe tööpäeva jooksul, et leppida kokku sobilik koostööformaat ja esimese kohtumise aeg

  Hinnad

  Aastase programmi hind on 1350 EUR, tasudes korraga
  või 12 x 125 EUR, tasudes kuukaupa
  100% veebipõhise programmi hind on 1280 EUR, tasudes korraga
  või  12 x 96 EUR, tasudes kuukaupa
  Nüüd saadaval ka intensiivne 3-kuuline coaching
  (sisaldab 4 x 1,5 tunnist kohtumist), mille hind on 390 EUR
  crossmenuarrow-right