Ainulaadne 3- või 6-kuuline enesearengu treening, mis tegeleb just sinu vajadustega

Pühendu oma igapäevategemiste kõrvalt ka iseenda arengusse ja õpi ennast nägema sügavamal tasandil kui pelgalt mentaalne ja emotsionaalne ning too oma ellu uus kvaliteet, hea tervis, vaimne tasakaal, enda tegelikele vajadustele vastav elustiil, harjumused ja seeläbi kvaliteetsem ja õnnelikum täispotentsiaalis elu.

Saa teada, millised on su probleemide algpõhjused sügaval alateadvuse tasandil
Lahenda ära põhjused, mis tekitavad stressi või viivad koguni depressiooniseisundisse
Sõnasta oma tegelik soovitud olek ja saa konkreetsed juhised, kuidas sinna läbi iseseisva töö jõuda
Uuri lähemalt


Kasutan unikaalset meetodit, mille õppimisele ja kasutamisele olen spetsialiseerunud juba aastast 2014. Rakendan oma metoodikas ennekõike võimalust analüüsida inimest lisaks psüühilisele, mentaalsele ja emotsionaalsele poolele ka sügavamal alateadvuse tasandil. Selle seos kogu ülejäänud inimese tervikkontseptsiooniga annab ladusama lahenduskäigu ja tulemuse palju efektiivsemalt ning kiiremalt.

Minult saad selge pildi oma hetkeolukorrast, lisaks tööriistad ja soovitused, kuidas ja millega edasi tegeleda, et luua vajalikku muutust. Samuti on oluline kasu näha ja kogeda seoseid erinevate teemavaldkondade vahel, võttes arvesse iseäranis alateadvuses toimuvad protsessid ja sellest lähtuv potentsiaal. Coaching programmi raames on sul võimalik paluda ka kohtumiste vahelisel ajal online-monitooringut ja tuge, sest minu roll on olla sinu tugiisik.

Kasutan igapäevaselt teadlaste poolt väljatöötatud tehnoloogiat, mis baseerub paljuski kvantfüüsika põhimõttel. Minu teadmiste- ja kogemustepagas on valdavalt pärit Saksamaalt, kus minu mentorid ja õpetajad on juhendanud looma seoseid mateeria ja teadvuse vahel. Lisaks olen ennast täiendanud anatoomia ja füsioloogia alal, et näha seoseid ka füüsilise keha ja psühhosomaatika vahel. Käesoleval hetkel olen omandamas haridust ka Täiendmeditsiini erialal, Quantum Universitys, mis annab teadmised inimkäsitluses veelgi laiemas spektris.

Eksklusiivse enesearengu coaching-programmi ülesehitus

Olen teinud erinevaid pilootprojekte ja saanud aastaid kogemusi, et välja töötada Eestis ainulaadne programm.

Oma töös kasutan Timewaver seadet ning kombineerin vajadusel ka nn loodusseaduste praktikaid. Programmi lõppedes on meil võimalik ühist teekonda jätkata ka pikemalt. 

Sind ootab ees: 
* esimene kohtumine on 2 tundi kohapeal 
* edasiselt (veebi)kohtumised 2 x kuus 
* kohtumistel teen sulle alati alateadvuse diagnostika TimeWaver seadmega (ainus Eestis) 
* teeme sügavamal alateadvuse tasandil kindlaks, mis takistab sul edasi liikumast 
* teeme põhjalikult kindlaks, kas see, mida sa tegelikult arvad, et tahad on ka päriselt see, mida sa tahad 
* millist oma potentsiaali mingites eluvaldkondades sa hetkel ei rakenda ehk miks sul on mingites kohtades takistused ja mis need on (nt uskumused, traumad, julguse puudumine vms) 
* mida ja kuidas saab teha midagi selleks, et liikuda oma takistustest läbi 
* pakun sulle toetust ja praktilist teadmisi ja ka sagedusteraapiat, mis aitab sul mh joonduda paremini sellega, mida tahad saavutada 
* kohtumiste vältel vaatame üle sinu edusammud, progressi, võimalikud uued pinnale kerkinud takistused ja seame fookuse sinu potentsiaali leidmisele, kasvatame eneseusku ja aitan praktilisel tasandil luua soovitud muutus sinu poolt valitud valdkonnas 
* vaatame, kuidas sinu erinevad eluvaldkonnad on omavahel seotud, kuna sinu probleemi juurpõhjus võib olla pärit hoopis mujalt, kui alguses näib


Lisaks: 
* kui sinu kaudu liitub minu programmiga veel lähedasi, tuttavaid, sõpru, kingin sulle peale programmi lõppu edasised kohtumised alati -20% täishinnast.

 

Kas Sa tahad luua oma elus püsiva muutuse ühes alljärgnevatest valdkondadest:
 • elustiil
 • heaolu ja rahulolu
 • tervislik seisund
 • töö ja finantsolukord (sh ettevõtlus)
 • mõtteviis
 • emotsionaalne seisund
 • suhted
 • mina-pilt ja vaimne tervis?
 

Kui Sa oled otsustanud viia mõne eelmainitud eluvaldkonna uuele tasandile, siis minu loodud coachingu programm võib aidata Sul teadlikult ja fokusseeritult soovitud muutuse suunas liikuda ning luua püsivaid muutuseid.

NB!!! Võid programmi läbida ka koos kaaslasega, et omavahelist suhet paremini tundma õppida. Tugevda oma suhet lapsega, vanemaga, partneriga, sõbraga!

Varasemad aastase coachingu programmi läbinute tagasiside

Sattusin Liisi 6-kuu pikkusesse coachingusse “juhuslikult”. Olen nii-öelda vaimset teekonda käinud ja ennast otsinud viimased 12 aastat erinevate vaimsete õpetajate juures. Teadmisi on ju küllaga, tehnikaid ka, aga elu elamine kuidagi ei alanud. Kogu aeg oli tunne, et midagi on puudu ja vanast harjumusest kummitas veendumus, et keegi teadlikum peaks mind toetama, et ma ikka kõrges sageduses ja oma õigel teel püsiksin. Suve lõpus olin natuke tülpinud senisest “ebaedust valgustuda” ja mõtlesin, mida siis edasi teha, kuidas lõpuks iseseisvaks saada. 

Selle mõtte poole pealt sattusin rämpsposti postkasti, kus tervitas Liisi coachingu programmi tutvustav kiri. Kuna juhuseid ei ole olemas, siis ma vajutasin registreeri nupule ja ülejärgmisel päeval me istusime Liisiga Tõnismäel kabinetis. Tunnen Liisi ja TimeWaverit selle Eestisse toomise algusest. Liis ei positsioneeri ennast õpetaja ega teadjanaisena, ta ei jaga nippe, õpetusi ega tehnikaid. Ta lihtsalt selgitab ja vestleb nii õigetel teemadel ja küsib nii vajalikke küsimusi, mis panevad mõtlema, ja kui enda vastu lõpuni ausaks jääda, siis need suunavad jõudma tuumani. Ma kirjutasin olulise meie vestlustest üles, hiljem kohtumiste vahel mõtisklesin ja resoneerusin, sest igat infot on vaja enda omaks võtta. Panin kirja taipamised ja otsused ning uued esile kerkivad kihid. Kõige ägedam oli talvisel pööripäeval ära saadetud vanad uskumused. Ma südamest tundsin, et neid ei ole enam vaja, et on aeg teha ruumi uutele uskumustele.

Kuude jooksul tundsin, kuidas tulen rohkem kohale, tunnen ja märkan üldse enda ümber rohkem. Mõistan paremini ennast, miks ma selline olen ja nii tunnen. Mõistan paremini protsesse ja saan aru, et kõike ei pea kogu aeg muutma, parandama, vabastama ega ümber kirjutama. Ühesõnaga ei pea kogu aeg võitlema. Piisab ka lihtsalt aktsepteerimisest ja lõdvestumisest. Kui lasta endal olla ja mitte ennast kogu aeg analüüsida ega püüda paremaks teha, siis algabki elu. Ja ma ei ole alati selline, nagu võib olla ennast ette kujutasin, aga ma luban endal praegu olla sellisena, ja see on see koht, kus algab elamine, kus kaovad hirmufoon ja ootused. 

Ma pole vist kogu oma elu jooksul nii siirast rõõmu tundnud oma elust, ma justkui maandusin vaimuna oma kehasse. Ja ma ei valgustunudki, mul ei avanenud nägemine ega kuulmine ega juhtunud midagi muud üleloomulikku.

Aga ma hakkasin elama oma elu siin ja praegu ning usaldama ennast ja oma sisemist tarkust. Ma sain kinnitust, et kui mul tekib tunne, et vajan tuge, siis see ei pea olema uus õpetaja, vaid piisab, kui loon kontakti enda sisemise linnuga ja liigun oma loomulikku keskkonda- seal on kogu teadmine olemas. 

Nii et ma väidan, et õppisin 6 kuuga kasutama kõike, mida seni olin õppinud ja kogunud endasse. Liis aitas need teadmised minust kätte saada. Ja ta ise on imeline. Hästi hindan ja tänan, et ta julgelt jagas oma isiklikke kogemusi, rõõmsaid ja valusaid- see toetas ja õpetas väga palju, kinnitas, et me kõik läbime keerulisi protsesse siin maa peal. Aitäh sulle, Liis, et otsustasid jääda, ja aitäh nende taipamiste eest. Ja kuigi “minus endas on kõik vastused olemas”, siis ikka oleks tore sinuga aeg-ajalt kohtuda ja vestelda. Minesatea, mis taipamised siis veel tulla võivad. Kõik on võimalik ja millelgi pole piire…Pealegi ma pole veel Indias ära käinud🤭

Tänuga
Maria


Aasta tagasi seda teekonda alustades olin ma alles depressioonist väljumas. Mu eneseväärtustamist polnud ollagi ja elurõõm oli kadunud. Ma ei osanud unistada. Kuu kuu haaval kõik muutus, mu enesekindlus kasvas, samm läks kindlamaks ja selg sirgu.

Tänasel päeval tean, et olen kõike seda head väärt, mida elu mulle pakub. Ma ei jäta võimalust kasutamata, et äkki see pole minu jaoks või oh mis nüüd mina. Ma võtan iga päeva, kui kingitust ja naudin elamist. Selle aastaga on muutusi igas valdkonnas.

Mu tervis on parem, viirushaigused ei kimbuta, uni on hea ja psoriaas on hästi tagasi tõmbunud. Mu suhted teiste inimestega on paranenud, ma ei ärritu enam nii kergesti. Ma usaldan ennast ja tean, et teen alati enda jaoks parima otsuse. Ma luban endale unistada, nautida loodust , olla uudishimulik, teha ja proovida midagi uut. Minu elu on saanud hoopis teise värvi. Ma olen seda väärt!

Aitäh, aitäh, aitäh, Liis!
Selles huvitavalt segaseks läinud maailmas oli 1-aastane coaching programmi leidmine ja valimine täielik jackpot minu jaoks. Igakuised kohtumised aitasid mul saada teadlikuks minu infoväljas toimuvast ning panna fookus mulle olulistele asjadele.

Energeetiliselt oli palju kergem jääda rahuolekusse ja selle tulemusel oli palju vähem automaatset reageerimist erinevatele elusündmustele. Endale päriselt ja ausalt otsa vaadata pole kerge, aga Liis oskas alati nii leebelt ja toetavalt luua ja hoida turvalist ruumi, et lükata käima mitmeid mulle vajalikke muutuseid…
Eelkõige on see aasta mulle panustanud sisekõne korrastamisena. Olen mõistnud ja vabaks andnud need suhtumised, mis minusse enam ei panusta. Tulnud on julgust lubada endal olla selline, nagu olen, teha seda, mis tunne mul on ja käia sellist rada, mis minu jaoks õige tundub.

Tõesti, tõesti selle aja jooksul sai lõpetatud väga olulisi teemasid, kuidas ennast nägin ja ka pooleliolevaid asju teiste inimesega seoses. Selle aasta jooksul leidsin oma hääle ja olen vastu võtnud teadmise, et minu mõtted on olulised. Selleks, et neid edasi anda, ei pea ma end teistest suuremaks ega ka väiksemaks ja vähemaks tegema. Nii on, nagu on. Aitäh, Sulle, mu armas Liis!

Karin
Aasta eest olin ettevõttega sellises kohas, kus tundsin, et mul on vaja rääkida, kellegagi, kes kuulab ilma soovitusi andmata, kuid oskab küsida küsimusi, millele ma ise saan vastata. Olen kindel, et äri saab areneda vaid nii palju, kui tema looja iseendaga on tööd teinud. Teine oluline faktor oli minu jaoks naisenergia, sest ärimaailm on ikkagi oma olemuselt tugevalt mehelik.

Liisi coachingu programm on üles ehitatud läbi eluratta, mis katab erinevad olulised valdkonnad ja kui muutub olukord ühes, siis mõjutab see ka teisi. Minu enda eesmärk oli selle aastaga õppida rohkem töö ja puhkuse tasakaalu looma ja kuigi mõnele võib see tunduda naljakas, siis ma võin rõõmuga öelda, et olen jõudnud 40h töönädalani.

Lisada siia juurde mitmed progressid erinevates teemades, mis oleks ilma kohtumiseta sootuks aeglasemalt toimunud. Jään kindlasti igatsema seda aega kuus, kus sai koos maha istuda ja korraks fookusesse võtta erinevad elulised temaatikad ning samal ajal seada järgmiseks kuuks plaan paika. Kindlasti ei saa sellist kogemust mujalt kui imelise Liisi juurest, kes kohe oskab olla hetkes 100% kohal ning mõtleb kaasa iga sinu mure- või rõõmukohaga.

Mai-Liis, MaiWistik looduskosmeetika brändi eestvedaja

Alusta oma enesearengu teekonda täna

100% raha-tagasi garantii

Sinu rahulolu on mulle oluline. Võttes arvesse aastatepikkust kogemust ja tagasisidet, annan 100% raha-tagasi garantii. Juhul, kui sa oled eelnevalt läbiräägitud ja kokku lepitud tulemuse osas rahulolematu, annan võimaluse proovida nö tasuta 1-kuulist jätkuprotsessi. Kui ka see ei anna eelnevalt kokkulepitud tulemust, maksan kogu raha tagasi.

  Võtan ühendust hiljemalt ühe tööpäeva jooksul, et leppida kokku sobilik koostööformaat ja esimese kohtumise aeg

  Hind

  Level-up programmi hind:
  * 3 kuud ja 5 kohtumist: 685 EUR (kuukaupa makstes á 230 EUR)
  * 6 kuud ja 10 kohtumist: 1390 EUR 


  crossmenuarrow-right