Ainulaadne 3- või 6-kuuline enesearengu treening, mis tegeleb just sinu vajadustega

Pühendu oma igapäevategemiste kõrvalt ka iseenda arengusse ja õpi ennast nägema sügavamal tasandil kui pelgalt mentaalne ja emotsionaalne ning too oma ellu uus kvaliteet, hea tervis, vaimne tasakaal, enda tegelikele vajadustele vastav elustiil, harjumused ja seeläbi kvaliteetsem ja õnnelikum täispotentsiaalis elu.

Saa teada, millised on su probleemide algpõhjused sügaval alateadvuse tasandil
Lahenda ära põhjused, mis tekitavad stressi või viivad koguni depressiooniseisundisse
Sõnasta oma tegelik soovitud olek ja saa konkreetsed juhised, kuidas sinna läbi iseseisva töö jõuda
Uuri lähemalt


Kasutan unikaalset meetodit, mille õppimisele ja kasutamisele olen spetsialiseerunud juba aastast 2014. Rakendan oma metoodikas ennekõike võimalust analüüsida inimest lisaks psüühilisele, mentaalsele ja emotsionaalsele poolele ka sügavamal alateadvuse tasandil. Selle seos kogu ülejäänud inimese tervikkontseptsiooniga annab ladusama lahenduskäigu ja tulemuse palju efektiivsemalt ning kiiremalt.

Minult saad selge pildi oma hetkeolukorrast, lisaks tööriistad ja soovitused, kuidas ja millega edasi tegeleda, et luua vajalikku muutust. Samuti on oluline kasu näha ja kogeda seoseid erinevate teemavaldkondade vahel, võttes arvesse iseäranis alateadvuses toimuvad protsessid ja sellest lähtuv potentsiaal. Coaching programmi raames on sul võimalik paluda ka kohtumiste vahelisel ajal online-monitooringut ja tuge, sest minu roll on olla sinu tugiisik.

Kasutan igapäevaselt teadlaste poolt väljatöötatud tehnoloogiat, mis baseerub paljuski kvantfüüsika põhimõttel. Minu teadmiste- ja kogemustepagas on valdavalt pärit Saksamaalt, kus minu mentorid ja õpetajad on juhendanud looma seoseid mateeria ja teadvuse vahel. Lisaks olen ennast täiendanud anatoomia ja füsioloogia alal, et näha seoseid ka füüsilise keha ja psühhosomaatika vahel. Käesoleval hetkel olen omandamas haridust ka Täiendmeditsiini erialal, Quantum Universitys, mis annab teadmised inimkäsitluses veelgi laiemas spektris.

Eksklusiivse 3- või 6-kuulise enesearengu coaching-programmi ülesehitus

Olen teinud erinevaid pilootprojekte ja saanud aastaid kogemusi, et välja töötada Eestis ainulaadne programm.

Oma töös kasutan Timewaver seadet ning  programmi lõppedes on meil võimalik ühist teekonda jätkata. 

Sind ootab ees: 
* esimene kohtumine on 2 tundi kohapeal 
* edasiselt (veebi)kohtumised 2 x kuus 
* kohtumistel teen sulle alati alateadvuse diagnostika TimeWaver seadmega (ainus Eestis) 
* teeme sügavamal alateadvuse tasandil kindlaks, mis takistab sul edasi liikumast 
* teeme põhjalikult kindlaks, kas see, mida sa tegelikult arvad, et tahad on ka päriselt see, mida sa tahad 
* millist oma potentsiaali mingites eluvaldkondades sa hetkel ei rakenda ehk miks sul on mingites kohtades takistused ja mis need on (nt uskumused, traumad, julguse puudumine vms) 
* mida ja kuidas saab teha midagi selleks, et liikuda oma takistustest läbi 
* pakun sulle toetust ja praktilist teadmisi ja ka sagedusteraapiat, mis aitab sul mh joonduda paremini sellega, mida tahad saavutada 
* kohtumiste vältel vaatame üle sinu edusammud, progressi, võimalikud uued pinnale kerkinud takistused ja seame fookuse sinu potentsiaali leidmisele, kasvatame eneseusku ja aitan praktilisel tasandil luua soovitud muutus sinu poolt valitud valdkonnas 
* vaatame, kuidas sinu erinevad eluvaldkonnad on omavahel seotud, kuna sinu probleemi juurpõhjus võib olla pärit hoopis mujalt, kui alguses näib


Lisaks: 
* kui sinu kaudu liitub minu programmiga veel lähedasi, tuttavaid, sõpru, kingin sulle peale programmi lõppu edasised kohtumised alati -20% täishinnast.

 

Kas Sa tahad luua oma elus püsiva muutuse ühes alljärgnevatest valdkondadest:
 • elustiil
 • heaolu ja rahulolu
 • tervislik seisund
 • töö ja finantsolukord (sh ettevõtlus)
 • mõtteviis
 • emotsionaalne seisund
 • suhted
 • mina-pilt ja vaimne tervis?
 

Kui Sa oled otsustanud viia mõne eelmainitud eluvaldkonna uuele tasandile, siis minu loodud coachingu programm võib aidata Sul teadlikult ja fokusseeritult soovitud muutuse suunas liikuda ning luua püsivaid muutuseid.

Varasemad aastase coachingu programmi läbinute tagasiside

Aasta tagasi seda teekonda alustades olin ma alles depressioonist väljumas. Mu eneseväärtustamist polnud ollagi ja elurõõm oli kadunud. Ma ei osanud unistada. Kuu kuu haaval kõik muutus, mu enesekindlus kasvas, samm läks kindlamaks ja selg sirgu.

Tänasel päeval tean, et olen kõike seda head väärt, mida elu mulle pakub. Ma ei jäta võimalust kasutamata, et äkki see pole minu jaoks või oh mis nüüd mina. Ma võtan iga päeva, kui kingitust ja naudin elamist. Selle aastaga on muutusi igas valdkonnas.

Mu tervis on parem, viirushaigused ei kimbuta, uni on hea ja psoriaas on hästi tagasi tõmbunud. Mu suhted teiste inimestega on paranenud, ma ei ärritu enam nii kergesti. Ma usaldan ennast ja tean, et teen alati enda jaoks parima otsuse. Ma luban endale unistada, nautida loodust , olla uudishimulik, teha ja proovida midagi uut. Minu elu on saanud hoopis teise värvi. Ma olen seda väärt!

Aitäh, aitäh, aitäh, Liis!
Selles huvitavalt segaseks läinud maailmas oli 1-aastane coaching programmi leidmine ja valimine täielik jackpot minu jaoks. Igakuised kohtumised aitasid mul saada teadlikuks minu infoväljas toimuvast ning panna fookus mulle olulistele asjadele.

Energeetiliselt oli palju kergem jääda rahuolekusse ja selle tulemusel oli palju vähem automaatset reageerimist erinevatele elusündmustele. Endale päriselt ja ausalt otsa vaadata pole kerge, aga Liis oskas alati nii leebelt ja toetavalt luua ja hoida turvalist ruumi, et lükata käima mitmeid mulle vajalikke muutuseid…
Eelkõige on see aasta mulle panustanud sisekõne korrastamisena. Olen mõistnud ja vabaks andnud need suhtumised, mis minusse enam ei panusta. Tulnud on julgust lubada endal olla selline, nagu olen, teha seda, mis tunne mul on ja käia sellist rada, mis minu jaoks õige tundub.

Tõesti, tõesti selle aja jooksul sai lõpetatud väga olulisi teemasid, kuidas ennast nägin ja ka pooleliolevaid asju teiste inimesega seoses. Selle aasta jooksul leidsin oma hääle ja olen vastu võtnud teadmise, et minu mõtted on olulised. Selleks, et neid edasi anda, ei pea ma end teistest suuremaks ega ka väiksemaks ja vähemaks tegema. Nii on, nagu on. Aitäh, Sulle, mu armas Liis!

Karin
Aasta eest olin ettevõttega sellises kohas, kus tundsin, et mul on vaja rääkida, kellegagi, kes kuulab ilma soovitusi andmata, kuid oskab küsida küsimusi, millele ma ise saan vastata. Olen kindel, et äri saab areneda vaid nii palju, kui tema looja iseendaga on tööd teinud. Teine oluline faktor oli minu jaoks naisenergia, sest ärimaailm on ikkagi oma olemuselt tugevalt mehelik.

Liisi coachingu programm on üles ehitatud läbi eluratta, mis katab erinevad olulised valdkonnad ja kui muutub olukord ühes, siis mõjutab see ka teisi. Minu enda eesmärk oli selle aastaga õppida rohkem töö ja puhkuse tasakaalu looma ja kuigi mõnele võib see tunduda naljakas, siis ma võin rõõmuga öelda, et olen jõudnud 40h töönädalani.

Lisada siia juurde mitmed progressid erinevates teemades, mis oleks ilma kohtumiseta sootuks aeglasemalt toimunud. Jään kindlasti igatsema seda aega kuus, kus sai koos maha istuda ja korraks fookusesse võtta erinevad elulised temaatikad ning samal ajal seada järgmiseks kuuks plaan paika. Kindlasti ei saa sellist kogemust mujalt kui imelise Liisi juurest, kes kohe oskab olla hetkes 100% kohal ning mõtleb kaasa iga sinu mure- või rõõmukohaga.

Mai-Liis, MaiWistik looduskosmeetika brändi eestvedaja

Alusta oma enesearengu teekonda täna

100% raha-tagasi garantii

Sinu rahulolu on mulle oluline. Võttes arvesse aastatepikkust kogemust ja tagasisidet, annan 100% raha-tagasi garantii. Juhul, kui sa oled eelnevalt läbiräägitud ja kokku lepitud tulemuse osas rahulolematu, annan võimaluse proovida nö tasuta 2-kuulist jätkuprotsessi. Kui ka see ei anna eelnevalt kokkulepitud tulemust, maksan kogu raha tagasi.

  Võtan ühendust hiljemalt ühe tööpäeva jooksul, et leppida kokku sobilik koostööformaat ja esimese kohtumise aeg

  Hind

  Level-up programmi hind:
  * 3 kuud ja 5 kohtumist: 650 EUR (NB! Novembri lõpuni 2023 on hind 595 EUR või kuukaupa makstes á 225 EUR)
  * 6 kuud ja 12 kohtumist: 1250 EUR või kuukaupa makstes á 225 EUR) 


  crossmenuarrow-right