Infovälja teraapia

Infovälja teraapiaga võib toetada oma käimasolevat ravi ja tervenemist, analüüsides ja lahendades psühhosomaatilisi protsesse alateadvuse tasandil.

Tänapäeval kuuleme järjest rohkem termineid nagu depressioon, stress, unetus ja unehäired ning haigustest, mille põhjuseid ei suudeta lõpuni lahti selgitada. Teiselt poolt kuuleme ka imelisi tervenemise lugusid, kus lootusetust tervislikust seisundist on välja tuldud ning elatakse täisväärtuslikku elu, kuid ei osata selgitada, kuidas see võimalikuks osutus.

Analüütilise psühholoogia rajaja C.G. Jung jõudis arusaamani, kus ühel hetkel füüsiliselt avalduv haigus võib olla tingitud inimese poolt alla surutud emotsioonidest, mis talletuvad alateadvuses. Kunagi kogetud emotsionaalne trauma, mis jäi lahendamata kujul alateadvusesse, või jätkuva psüühilise probleemi eitamine võib hiljem põhjustada haigusi ja teisi raskeid probleeme.

Psühhosomaatiliste protsesside mõjust füüsilisele tervisele räägitakse järjest rohkem, kuid seni on olnud probleemiks nende põhjuste analüüsi võimaluste piiratus. TimeWaver seadme abil tehtav teraapia on üks võimalik lahendus, kuidas psühhosomaatilisi protsesse analüüsida ning selle analüüsi tulemusel anda inimestele informatsioon, mis on ühe või teise füüsilise või psüühilise probleemi põhjuseks. Peale analüüsi teostamist on võimalik välja pakkuda personaalne programm tekkinud probleemi lahendamiseks ja tervenemise protsessi toetuseks.

 

Mille puhul infovälja teraapia aitab?

Kliendi aitamiseks vastavalt tema kliinilisele pildile, ei tegele ma sümptomaatilise raviga selle traditsioonilises mõistes. Pigem vaatan kus kaebused ilmnevad läbi TimeWaveri andmebaaside.

On täheldatud, et erinevate momentide, kogemuste ja traumaatiliste sündmuste kombinatsioonid näitavad haiguste keerukat dünaamikat.

Selle taustainfoga on võimalik inimest aidata ja tasakaalustada tema enda infoväljas.

Infovälja teraapia aitab siis, kui :

 • sul on stress
 • sul on depressioon
 • kannatad unehäirete all
 • sul on valud
 • sinu suhted on sassis
 • sa pole rahul oma seksuaaleluga
 • sul on rahamured
 • sa ei tea, mis on sinu elu mõte
 • sul on sõltuvusprobleemid
 • tahad aidata lähedast inimest
 • jne

Saan aidatakaardistada inimese energeetilist seisundit, teostada alateadvuses peidus olevate protsesside analüüsi ning analüüsida psühhosomaatikast tingitud seoseid füüsiliste tervisehädadega.

Infovälja teraapia sobib kõigile. Tegelen ainsana Eestis infovälja teraapiaga. Infovälja teraapia annab sulle mõõdetava heaolu muutuse.

Teraapia käigus tuvastan sinu probleemi sügavamad algpõhjused ning aitan leida personaalsed lahendused, mida peab sinu heaolu parandamiseks tegema.

 

Veel informatsiooni saad klikkides siinset linki.

Hinnad:

2-tunnine eelkonsultatsioon ja põhiseanss terapeudiga annab täpsema selgituse, mida edasi teha ja millist teraapiat inimene vajab. Põhiseanss sisaldab inimese põhjalikke energeetilisi analüüse ja kuuajalist igapäevast energeetilist korrastust infoväljas. 

2-tunnine esmane põhiseanss maksab 170€

Korduvseansside eesmärk on vaadata üle kliendi muutused ning teha vahekokkuvõte. Korduvseansse on võimalik teha lisaks kontaktkohtumisele ka telefoni/skype/messengeri teel!

Kõik 1-tunnised korduvseansid maksavad 85€