BLOGI: unustatud juhised?

Ühel päeval sattusin lugema netist mõnusat meeldetuletust ja jagan seda hea meelega ka kõigi teistega: "Instruktsioonid neile, kes ei saanud päris täpselt aru, kuhu nad siia sündides sattusid... 1. Sa said 7 erinevat keha ja uinunud teadvuse – Sul on vaja neid pidevalt üles äratada, arendada ja parendada. Võta rahulikult seda, kui märkad, et oled […]

Ühel päeval sattusin lugema netist mõnusat meeldetuletust ja jagan seda hea meelega ka kõigi teistega:

"Instruktsioonid neile, kes ei saanud päris täpselt aru, kuhu nad siia sündides sattusid... 😆

1. Sa said 7 erinevat keha ja uinunud teadvuse – Sul on vaja neid pidevalt üles äratada, arendada ja parendada. Võta rahulikult seda, kui märkad, et oled üheaegselt mitmes erinevas dimensioonis ja kogu maailm asub Sinus endas.

2. Sa pead osalema koolis, mille nimi on Elu Planeedil Maa. Iga inimene ja olukord selles on Sinu Universaalne Õpetaja.

3. Ei ole vigu, vaid ainult õppetunnid. Läbikukkumine on suur osa edukusest. Ei ole ühtki ohvrit – ainult õpilased ja õpetajad.

4. Õppetundi korratakse erinevates variatsioonides, kuniks see on täies mahus omandatud. Kui Sa ei õpi kergemaid õppetükke – saavad neist keerulisemad, kui aga omandad need – liigud edasi järgmise juurde.

5. Välised probleemid on täpsed peegeldused Sinu sisemisest seisundist. Kui muudad oma sisemaailma, muutub sellega koos Sinu jaoks ka väline maailm.

6. Valu on viis, kuidas maailm püüab Sinu tähelepanu, et midagi on paigast ära.

7. Maailm on mitmekesine. Hüljates iseennast ja teisi, nagu see oleks paratamatus, lood aluse negatiivsetele tunnetele, mis lõhuvad Su keha.

8. Sa hakkad mõistma, et õppetunnid saavad omandatud, kui Su enda käitumine ja suhtumine kõige suhtes muutub. Tarkus saavutatakse aga läbi praktika. Veidikene midagi on parem, kui palju mitte-midagit.

9. Ei ole paremat kohta olemas, kui „siin“. „Seal“ ei ole parem, kui „siin“. Kui Sinu „seal“ist saab „siin“, antakse Sulle kohe järgmine „seal“, mis jällegi tundub Sulle parem, kui „siin“. Õpi hindama seda, mis on praegu.

10. Teised on vaid Sinu peegeldus. Sa ei saa kuidagi armastada või vihata seda, mis on teistes, kui see samal ajal ei peegelda Sind ennast.

11. Elu loob Sulle raami, aga Sina maalid pildi. Kui Sa ei võta vastutust pildi eest, teevad teised seda Sinu eest.

12. Kõik vastused on Sinus endas. Sa tead rohkem, kui ükski raamat võib Sulle öelda. Ja kõik, mida Sa peaksid tegema, on vaadata iseenda sisse, kuulata iseennast ja usaldada iseennast.

13. Hoia tähelepanu oma saatusel, mõtesta ennast nii palju, kui suudad selles ja alistu iseendale täielikult. See võib elu jooksul muutuda. Õpi pidevalt midagi uut ja ära pelga alustada otsast peale.

14. Üsna suure tõenäosusega Sa unustad kõik.

15. Aga Sa võid ka alati seda juhist siin meeles pidada, kui soovid..."

~Autor teadmata

Imelist advendiaega soovides,

Liis

Veel lugusid

crossmenuarrow-down