Deepak Chopra 7 spirituaalse edu seadust

Üldiselt ei ole ma väga suur erinevate vaimse ja spirituaalse maailma eestkõnelejate ja praktikute jälgija. Aeg-ajalt satuvad ette aga mõned igati huvitavad killud. Täna jagan Deepak Chopra poolt kirja pandud ja jagamiseks avaldatud tema 7 spirituaalset edukuse seadust. Liis Puhta potentsiaali seadus.Võta aega olla vaikuses. Mediteeri igapäevaselt. Tunnista vaikuses pealt iga elusolendi tarkust. Praktiseeri mittemõistmist. […]

Üldiselt ei ole ma väga suur erinevate vaimse ja spirituaalse maailma eestkõnelejate ja praktikute jälgija. Aeg-ajalt satuvad ette aga mõned igati huvitavad killud. Täna jagan Deepak Chopra poolt kirja pandud ja jagamiseks avaldatud tema 7 spirituaalset edukuse seadust.

Liis

 1. Puhta potentsiaali seadus.
  Võta aega olla vaikuses. Mediteeri igapäevaselt. Tunnista vaikuses pealt iga elusolendi tarkust. Praktiseeri mittemõistmist.
 2. Andmise ja saamise seadus.
  Nendega kellega kohtud, kingi kompliment, lill või naeratus. Ja saa kingitusi tänutundes. Hoia seda küllust ringlemas andes ja saades tähelepanu, hoolivust ja tänutunnet.
 3. Karma seadus.
  Iga tegu genereerib energia liikumise, mis tuleb ringiga alati meie juurde tagasi. Valides olla ja tegutseda selliselt, mis pakuks teistele inimestele õnne ja edu, garanteerib selle sama ka meile endile. 
 4. Vähima pingutuse seadus.
  Aktsepteeri inimesi, olukordi ja sündmusi nii, nagu nad on. Võta vastutus oma olukorra ja kõikide enda probleemide suhtes, mida sa näed. Loobu oma vajadusest enda vaatenurka õigustada.
 5. Kavatsuse ja iha seadus.
  Igale kavatsusele ja ihale on selle täide viimiseks oma tehnika. Koosta nimekiri oma ihadest. Usalda seda, kui asjad ei tundu minevat selliselt, nagu oled oodanud – sellel on põhjus.
 6. Eraldumise seadus.
  Luba iseendale ja teistele vabadust olla see, kes me oleme. Ära sunni tagant tulemusi – selle asemel luba lahendustel iseenesest tekkida.
 7. Dharma seadus.
  Leia oma Kõrgem Mina. Avasta oma unikaalsed võimed. Küsi endalt, millisel moel saaksid inimkonda panustada. Kasutades oma unikaalseid võimeid ja panustades teistesse inimestesse lood enda ellu piiramatu õndsuse ja külluse.

Veel lugusid

crossmenuarrow-down