Podcast: Pimenurkade valgustaja, II osa

Nüüd on saadaval kuulamiseks ka minu ja Crystali podcasti teine osa. Crystal kirjutab: "Selles episoodis jätkame põnevat seiklust Liis Kuurmega ja jagame terapeudiks olemise ja töö võlusid ja valusid. Kas ja millest algab tegelik muutumine? Kuidas ja kas saab terapeut meid sellel teekonnal toetada ja mis on oluline et iga inimene esmaselt sel teekonnal fookusesse võtaks […]

Nüüd on saadaval kuulamiseks ka minu ja Crystali podcasti teine osa. Crystal kirjutab: "Selles episoodis jätkame põnevat seiklust Liis Kuurmega ja jagame terapeudiks olemise ja töö võlusid ja valusid. Kas ja millest algab tegelik muutumine? Kuidas ja kas saab terapeut meid sellel teekonnal toetada ja mis on oluline et iga inimene esmaselt sel teekonnal fookusesse võtaks ja teeks? Räägime ka taotluste tähtsusest oma elu loomise protsessis. Jagame samas ka kas ja kuidas nauding võib olla kiirem teekond su vabanemisele kui näiteks seda on kannatus või kannatamine. Liis jagab ka oma kogemusi peale Auratransformatsiooni™ mille ta Crystal Ra käe all läbi tegi. Liis räägib ka oma suurest keha ja toitumise teadvuse muutusest mistõttu ta vabanes 20 lisakilost ja kuidas nüüd hommikul kell 5 tõusmine on tema jaoks tavaline et kas siis trenni minna või metsa jooksma minna. Kuidas ta iseenda kestast välja tuli ja iseendasse armus ja mida see veel tema elus muutis. Liis jagab ka oma kogemusi ja vaatenurki Koroona viirusega seonduvalt ja annab veel mitmeid nippe kas ja kuidas iseendaga paremaks sõbraks saada. Minu tee ristus Crystal Ra'ga juba aastaid tagasi ning meid ühendab kindlasti ennekõike see, et oleme mõlemad kogu hingega tegelemas oma elus peaasjalikult teemadega, mis on meile südamelähedased. Oleme olnud üksteisele terapeudid ja kliendid, jälginud ja jaganud oma kogemusi ning teinud koostööd."

Salvestus on pärit eelmise aasta (2020) suvest. Mina istusin sel hetkel Tallinnas, Tõnismäe Stuudios ja Crystal Ra San Diegos. Nüüd aga on meie vahetu ja mõnus jutuajamine podcastina üleval, esimene osa on samuti olemas - vaata minu varasemat postitust siit.


Podcastina kuulatav 👉 https://aareteseiklused.podbean.com/e/liis-kuurme-2-osa/?fbclid=IwAR0MxvFs390P3RbapSEOu-TIG6gLSERPYHXjAHZyIhO9aet83_-3yuAKfa4

Youtube'is vaadatav https://www.youtube.com/watch?v=gqZ5tS4G1og

NB! Minu podcastis väljahõigatud hinnakiri on aga selle enam, kui poole aastaga muutunud. Seega, kui keegi soovib osaleda coachingu 1-aastases projektis, saab kindlasti õiged hinnad ja pakkumise külastades mu kodulehe vastavat rubriiki või minuga otse ühendust võttes.

Heade soovidega,
Liis

Veel lugusid

crossmenuarrow-down