Mõtted Sir A Hopkinsilt

Hiljuti sattusin peale ühele mõtteavaldusele Sir Anthony Hopkinsi poolt, mis ühtpidi inspireeris ja teisalt tekitas ka sellist väikest sarkasmikõdi.. Nautige teiegi! Liis "Lase lahti inimesed, kes pole valmis sind armastama. See on kõige raskem asi, mida pead oma elus tegema, aga see on ka kõige tähtsam.  Lõpeta ära rasked vestlused inimestega, kes ei soovi muutuda.  Lõpeta enese näitamine nende jaoks, kes pole sinu kohalolekust huvitatud. Ma […]

Hiljuti sattusin peale ühele mõtteavaldusele Sir Anthony Hopkinsi poolt, mis ühtpidi inspireeris ja teisalt tekitas ka sellist väikest sarkasmikõdi.. Nautige teiegi!

Liis

"Lase lahti inimesed, kes pole valmis sind armastama. See on kõige raskem asi, mida pead oma elus tegema, aga see on ka kõige tähtsam. 

Lõpeta ära rasked vestlused inimestega, kes ei soovi muutuda. 

Lõpeta enese näitamine nende jaoks, kes pole sinu kohalolekust huvitatud. Ma tean, et su sisetunne käsib teha kõik, et teenida ümbritsevate inimeste tunnustust. Kuid see on stiimul, mis varastab su aega, energiat, vaimset ja füüsilist tervist. 

Kui hakkad võitlema elu eest rõõmu, huvi ja pühendumusega, ei ole kõik valmis sind selles järgima. See ei tähenda, et pead oma olemust muutma, vaid laskma lahti inimestest, kes pole valmis sinuga kaasa tulema. 

Kui inimesed, kellele oma aega annad, sind tõrjuvad, solvavad, unustavad või ignoreerivad, ei tee sa neile teenet, jätkates oma energia ja elu pakkumist. Tõde on see, et sina ei ole kõigi jaoks ja mitte kõik pole sinu jaoks. 

See teebki kõik nii eriliseks, kui leiad inimesed, kellega jagada sõprust või armastust. Sa saad teada, kui väärtuslik see on, sest kogesid eelnevalt vastupidist. 

Mida rohkem aega sa veedad püüdes armastada kedagi, keda sa endale ei saa, seda rohkem aega kulutad selleks, et võtta endalt võimaluse armastada kedagi teist. 

Sellel planeedil on miljardeid inimesi ja paljud neist kohtuvad sinuga sinu enda huvi ja pühendumuse tasemel. 

Mida rohkem oled seotud inimestega, kes kasutavad sind omaenda emotsionaalseks tervendamiseks, seda kaugemale sa oma kogukonnast ise triivid.

Võibolla kui kaod pildilt, ei otsita sind enam taga? Võib-olla kui lõpetad proovimise, kaovad suhted iseenesest? Võib-olla kui loobud oma telefonist sõnumite saatmise, jääb see nädalateks vaikseks? See ei tähenda, et oled kõik suhted rikkunud. See tähendab, et ainus asi, mis sind takistas, oli energia, mida kulutasid ainult selle säilitamiseks. See pole armastus, see on kiindumus. See on soov anda võimalus neile, kes seda ei vääri. Sa väärid palju ja sa mõistad, et on inimesi, keda ei peaks su elus olema. 

Kõige väärtuslikum asi, mis su elus on, on sinu aeg ja energia, kuna mõlemad on piiratud. Kui annad oma aega ja energiat, määratled ka oma olemasolu. Sellest aru saades hakkad märkama ärevust, kui veedad aega inimestega, tegevustes, kohtades või olukordades, mis sulle ei sobi ja ei tohiks su läheduses olla, sest sinu energiat otsekui varastatakse.

Hakkad mõistma, et kõige olulisem asi, mida saad enda ja ennast ümbritseva osas teha, on hoida veel suurema hoolega oma energiat. 

Muuda oma elu turvaliseks varjupaigaks, kuhu on lubatud ainult sinuga sarnases sageduses olevad inimesed.

Sa ei vastuta kellegi päästmise eest! Sa ei ole kohustatud veenma kedagi ennast paremaks muutma. Sinu töö pole eksisteerida inimeste jaoks ja kinkida neile oma elu! Sest kui tunned end halvasti või kohustatuna, oled oma nõudlikkusega kõigi oma probleemide juur, kartes, et sulle ei anta tagasi seda, mis sulle kuulus. Sinu ainus kohustus on mõista, et oled oma saatuse peremees ja aktsepteerida armastust, mida väärid. On sinu otsustada väärida tõelist sõprust, pühendumist. Tõeline ja täielik armastus tervete ja edukate inimeste vastu. Siis aga oota ja vaata, kui palju kõik hakkab muutuma. Ja see on kindel, et kõik muutub –  positiivsete inimeste ja hea energiaga! Ära raiska enam aega inimestega koosolemisele, kes pole seda väärt! Muutus pakub sulle armastust, austust, õnne ja kaitset, mida väärid."

Veel lugusid

crossmenuarrow-down