Pühade eripakkumine!

Teate, mulle on aastast aastasse aina enam see asjade tarbimise ja kinkimise-teema kuidagi vastukarva! Soovin ise ja soovitan ka teistel rohkem kinkida elamusi ja aega. Seetõttu oleks paslik teha mul teilegi kingituseks aega iseendale! Tule vastuvõtule proovima uutmoodi analüüsi, mille nimi on Coaching Wheel ehk Nõustamise ratas. Selle eesmärk on lasta inimesel endal kõigepealt hinnata […]

Teate, mulle on aastast aastasse aina enam see asjade tarbimise ja kinkimise-teema kuidagi vastukarva! Soovin ise ja soovitan ka teistel rohkem kinkida elamusi ja aega. Seetõttu oleks paslik teha mul teilegi kingituseks aega iseendale!

Tule vastuvõtule proovima uutmoodi analüüsi, mille nimi on Coaching Wheel ehk Nõustamise ratas. Selle eesmärk on lasta inimesel endal kõigepealt hinnata oma elu 14-s eluvaldkonnas ning siis liikuda edasi küsimuste-vastuste vormis, kus sõnastatakse ühe konkreetse valdkonna eesmärgid ja tulevikuvisioon. Seejärel vaadeldakse hetkeolukorra reaalseid ressursse ning võimalusi muutuste tegemiseks. Siis aga on võimalik võrrelda oma hinnanguid sellega, mida näitab alateadvus ning näha tööd ja tegelemist nõudvate algpõhjuste seoseid. Lõpuks aga sõnastatakse konkreetne tegevusplaan.

Kuni jaanuari lõpuni 2020 kehtib ERIHIND:
Uutele klientidele 90 € (2 tundi)
Korduvklientidele 60 € (1,5 tundi)

Aja broneerimisel kirjuta märksõna "coaching".
Aja saad broneerida liis@timewaver.ee või helistades telefonil 56217447

Coaching Wheel ehk Nõustamise ratas

14 valdkonda mida on võimalik hinnata ja analüüsida:
Isiklik areng
Eluülesanne
Vaimsus
Turvatunne
Perekond
Finantsid
Tervis
Keha vastupidavus
Tööalane rahulolu
Karjäär
Partnerlussuhted
Tööalased sõprussuhted
Sõprussuhted eraelus
Vaba aja ja lõõgastumise võimalused

Sinu terapeut,
Liis

Veel lugusid

crossmenuarrow-down