Ülemaailmne Teadvuse Päev, 21.12.2020

Eksistentsiaalse Teadvuse Uuringute Instituut (ECR) on loodud ühendamaks erinevate teadusharude teadlasi, teadusuurijaid, mõtlejaid, kirjutajaid ja teerajajaid. Teadvuse uurimise ja arendamise küsimused pole mitte ainult teoreetilised, vaid keskenduvad konkreetselt inimesele ja inimeseks olemisele pidevalt muutuvas maailmas. Instituudi algatajad on veendunud, et meie aja sotsiaalsed ja ökoloogilised väljakutsed nõuavad uusi perspektiive ja lahendusi, mis algavad uuest viisist teadvuse loomiseks iseenda ja maailma jaoks. Sõltumatu […]

Eksistentsiaalse Teadvuse Uuringute Instituut (ECR) on loodud ühendamaks erinevate teadusharude teadlasi, teadusuurijaid, mõtlejaid, kirjutajaid ja teerajajaid. Teadvuse uurimise ja arendamise küsimused pole mitte ainult teoreetilised, vaid keskenduvad konkreetselt inimesele ja inimeseks olemisele pidevalt muutuvas maailmas. Instituudi algatajad on veendunud, et meie aja sotsiaalsed ja ökoloogilised väljakutsed nõuavad uusi perspektiive ja lahendusi, mis algavad uuest viisist teadvuse loomiseks iseenda ja maailma jaoks. Sõltumatu instituudina pakutakse seeläbi ekspertidele ja avalikkusele teabe- ja teabevahetusplatvormi. Loodusteaduste, humanitaar- ja sotsiaalteaduste, aga ka kunsti ja kultuuri erinevate valdkondade dialoog loob võimalused laiendada teaduslikku mõtlemist. Instituudis tegutsetakseeelarvamustevabalt, multi-perspektiivselt ja transkultuurselt. Seega on tähelepanu alati inimese terviklikul ehk holistilisel mõistmisel.
Kui soovid, saad rohkem lugeda teaduslikest uurimustest ja artikleid ning videosid vaadata, kliki sellele lingile.

Eksistentsiaalse Teadvuse Uuringute Instituut (ECR) on loonud võimaluse osaleda ülemaailmsel Teadvuse Päeval, 21. detsembril 2020. Sündmus põhineb ECR-i asutaja, Marcus Schmieke,algatusel ja see loodi koostöös ConScience'i, GEHP ja Dev Sanskriti Ülikooliga Haridvaris (India). Enam kui 50 riigi osavõtmisel liituvad inimesed talvisel pööripäeval selle ülemaailmse meditatsiooniga, et pühendada oma parimad kavatsused ja positiivsed impulsid, tõstmaks teadvust meie inimkonnas ja maailmas tervikuna. Sündmus toimub inglise keeles kahel erineval algusajal: üks Aasia (India, Hiina ja Austraalia) ning teine ​​Euroopa ja USA jaoks. Mõlemad sündmused algavad Marcus Schmieke ning teiste tunnustatud teadlaste ja vaimsete õpetajate tutvustusega, nende teadusliku ja vaimse tausta kohta, millele järgneb esmalt juhendatud ja seejärel kollektiivne meditatsioon. Kogu info ja osalemiseks vajalik registreerimine on inglise keeles saadaval sellel leheküljel.

Mina osalen 🙂

Heade soovidega,
Liis

Veel lugusid

crossmenuarrow-down