VLOG 10: sul on vaid praegune hetk

Väga paljud ootasid aastanumbri vahetumist, sest eelmine aasta oli kõike muud, kui meeldiv ja mugav. Küll aga andis see mulle isiklikult võimaluse astuda eemale ja vaadelda kõike toimuvat kõrvalt. Veebruar on alanud kogu Eestis loodusimega - valge vaip katab maad. Mets kutsub mind iga päev ja püüan oma nälga selles osas kustutada nii tihti, kui […]

Väga paljud ootasid aastanumbri vahetumist, sest eelmine aasta oli kõike muud, kui meeldiv ja mugav. Küll aga andis see mulle isiklikult võimaluse astuda eemale ja vaadelda kõike toimuvat kõrvalt. Veebruar on alanud kogu Eestis loodusimega - valge vaip katab maad. Mets kutsub mind iga päev ja püüan oma nälga selles osas kustutada nii tihti, kui võimalik.

Helves helbehaaval sajab lund aina juurde.. otsekui andes meile, inimestele märku, et alati on võimalus alustada puhtalt lehelt.. jäägu kõik muu minevikku.. ja me ei kahtle looduse sõnumis, ei esita talle küsimusi ega tingimusi. Me ei tuleks selle pealegi, et nõuda temalt midagi. Loodus lihtsalt on. Aga sina.. kas sina oskad lihtsalt olla?

Kindlasti vaata videot parema kvaliteediga (PS soovitan Youtube seadetest valida alati HD kvaliteet)

Lumiste tervitustega,
Liis

Sul on vaid praegune hetk!

Veel lugusid

crossmenuarrow-down