VLOG: 2. uued tuuled

Mu head kliendid, sõbrad! Ma olen tänases olukorras nii tohutult tänulik kõigele mis toimub maailmas ja mis toimub meie koduses Eestis. 😇 Ma olen tohutult tänulik selle eest, mis on hakanud toimuma ka igas inimeses isiklikult. Ja kui nüüd natuke suuremat pilti vaadata, siis see "eriolukord" ongi absoluutselt oma nime vääriline! See ongi eriline olukord! See on […]


Mu head kliendid, sõbrad!

Ma olen tänases olukorras nii tohutult tänulik kõigele mis toimub maailmas ja mis toimub meie koduses Eestis. 😇 Ma olen tohutult tänulik selle eest, mis on hakanud toimuma ka igas inimeses isiklikult. Ja kui nüüd natuke suuremat pilti vaadata, siis see "eriolukord" ongi absoluutselt oma nime vääriline! See ongi eriline olukord! See on tänuväärne just sellepoolest, et on lõpuks jõudnud kätte aeg, kus kogu meie ühiskond on visatud välja oma pikaleveninud mugavustsoonist. 💪

See, kas sellega on kaasnenud teataval määral paanikat, hirmu, ebakindlust vms, on igati loogiline ja inimlik! Absoluutselt iga inimese isiklikus arengus on mugavustsoon ju teatavasti kõike muud, kui ladus ja rahulik kulgemine! 🥴 Seetõttu nähkem tänast seisu natuke suuremas pildis ja võtkem aega, et näha veel kasutamata kasulikku ressurssi oma igapäevastes toimetustes.

See, mida tänane olukord meilt nõuab on tähelepanelikkus. Olgem siis tähelepanelikud ka selles osas, mis toimub meie sees, millele reageerime, millist energiat kanname endas aga ka tähelepanelikud selles osas, kes ja mis meid ümbritseb - võibolla on meil võimalus nüüd märgata rohkem oma kõrvalseisjaid, kes vajavad reaalset abi ja toetust, empaatiat ja armastust! 
Hoidke iseend ja enda lähedasi! 😍❤️

Kõigile palju sisemist vaikust, rahu, tähelepanelikkust, empaatiat ja armastust soovides ning peatse kohtumiseni Tõnismäel! Seniks teem vastuvõtte telefoni, Skype, messengeri ja emaili vahendusel. Aja broneerimiseks kirjuta või helista mulle otse! 

Heade soovidega,
Liis

PS ka mõni aeg tagasi valminud vlogi 2. postitus on asjakohane vaatamiseks ☺️

Vlog 2

Veel lugusid

crossmenuarrow-down