VLOG 7: vaikuses toimub tervenemine

Mu head kliendid, sõbrad! Antud videoblogi küpses minu sees pikka aega. Seda enam, et olen ise vajanud tohutult palju vaikust. Eelkõige vaikust enda sees. Sest müra oskame me tekitada nii enda sees kui endast väljaspool. Minu jaoks tegi iseäranis eriliseks vlogi teine osa, mis algab ca 2 minuti ja 30 sekundi pealt. Nimelt suvel õnnestus […]

Mu head kliendid, sõbrad!

Antud videoblogi küpses minu sees pikka aega. Seda enam, et olen ise vajanud tohutult palju vaikust. Eelkõige vaikust enda sees. Sest müra oskame me tekitada nii enda sees kui endast väljaspool.

Minu jaoks tegi iseäranis eriliseks vlogi teine osa, mis algab ca 2 minuti ja 30 sekundi pealt. Nimelt suvel õnnestus mul käia Keava rabas päikesetõusu vaatamas, samal ajal SUP-lauaga rabasaarekeste vahel sõudes. Midagi nii võluvat, maagilist ja vaikset pole ma elus varem kogenud ja soovisin seda kuidagigi ka teiega jagada! Miks selle jagamine aga nii kaua aega võttis, oli hoopis muusika, mida soovisin väga hoolega valida selle väljendamiseks. Seega - kuulake kindlasti seda kas kõrvaklappidega või valjult - see on selle video oluline komponent!

Kindlasti vaata videot parema kvaliteediga (PS soovitan Youtube seadetest valida alati HD kvaliteet)

Ka GoodNews võttis nõuks jagada seda, seega lisaks vlogi vaatamisele, saate ka lugeda. Link sellele on siin.

Heade soovidega,
Liis

Veel lugusid

crossmenuarrow-down