VLOG 9: tee oma silmad päris lahti!

Tulin mõned päevad tagasi taas metsavaikusesse. Seekord tervitasid mind Lõuna-Eesti kuppelmaastik, kuid tavapäraselt suvistes toonides harjunud, oli mu rõõm ja tänulikkus leida eest lumised teed, metsad ja järved seda erilisem. Üldiselt on möödunud jõulude ja aastavahetuse meeleolud väga teistmoodi, kui varasemalt. Ka mind kimbutas füüsilise keha väsimus ja väike tõbi. Kas see oli nüüd koroona […]

Tulin mõned päevad tagasi taas metsavaikusesse. Seekord tervitasid mind Lõuna-Eesti kuppelmaastik, kuid tavapäraselt suvistes toonides harjunud, oli mu rõõm ja tänulikkus leida eest lumised teed, metsad ja järved seda erilisem.😇 Üldiselt on möödunud jõulude ja aastavahetuse meeleolud väga teistmoodi, kui varasemalt. Ka mind kimbutas füüsilise keha väsimus ja väike tõbi. Kas see oli nüüd koroona või lihtsalt keha märguanne aeg maha võtta - kes teab. Aga siin ma nüüd siis olen. Ja kui päri sausalt kõik ära rääkida - siis jääkski siia kohe pikemaks!

Tänane lumesadu kutsus juba hommikul nii meelitavalt. Võtsin suuna Pühajärve poole, kus leidsin piisavalt provaatsust ja vaikust, aga ka tuult ja tuisku.. Noh.. mis mõtted mul seal tekkisid, saad kohe videost ise kuulata ja vaadata!

Kindlasti vaata videot parema kvaliteediga (PS soovitan Youtube seadetest valida alati HD kvaliteet)

Lumiste tervitustega,
Liis

Tee silmad lahti!

Veel lugusid

crossmenuarrow-down